Vindere

Se, om du er den heldige vinder af en af vores lækre præmier.

FEBRUAR

Vinder af Stokke Trailz kombivogn

Nathalie Würtz

 

DECEMBER

Vinder af et Playmobil Prinsesseslot
Jette Bruun Lehman

Julekalender

  1. december: Gulvtæppe fra Børneværelse med udsigt
    Mikael Schultz, Søborg
  2. december: Gavekort på 500 kr til Hamleys
    Trine Lindholm, Varde
  3. december: 1000 kr til Børnetøj
    Natascha Appel, Vordingborg
  4. december: Cybex Cloud Q autostol
    Ole E Hansen, Måløv
  5. december: Gavekort på 2000 kr fra Pure Kids
    Karina Jensen, Sunds
    Mette Alvares, Odense SV
    Camilla Michaelsen, Birkerød
  6. december: Gavekort på 1000 kr til Legeakademiet
    Birte G. Jensen, Ikast
  7. december: Gavekort på 5000 kr til Lalandia
    Louise Dam, Haderslev
  8. december: Mumomega tabs fra Novasel
    Camilla Juul Rasmussen, Kerteminde
    Steffen Harfot, København
    Camilla Michaelsen, Birkerød
  9. december: Gavekort på 1000 kr til Legowear
    Janne Knudsen, Viby
  10. december: Gavekort til fotobog
    Anita Thyrsted, Herlev
  11. december: Gavekort på 500 kr til Hamleys
    Heidi Lind Madsen, Hjallerup
  12. december: Gavekort til Navnesutten
    Martin Heltborg, Haslev
    Kathrine Bundgaard, København
    Sif M. L. Simonsen, Hjallerup
  13. december: Minior brystpumpe
    Grethe Randløv-Hansen, Brøndby Strand
    Julie Helmer, København
  14. december: Gavekort til funkylittlemonkey.dk
    Maria Hjort Paulsen, Madrid
  15. december: Kidfix autostol
    Hanne Jensen, Aalborg
  16. december: Den Blå Planet
    Helle Rasmussen
  17. december: Eye Q chews
    Kristine Andersen, Slagelse
    Sheila Yderholm
  18. december: Deichmann
    Suzane Ditlev, Odder
  19. december: Peekaboo Babywear
    Nanna Smed, Hedensted
  20. december: Lille Figaro
    Meral Renkli, Odense
  21. december: Britax Römer
    Lea Rasmussen, Helsinge
  22. december: Den Blå Planet
    Henning Bülow, Roskilde
  23. december: Flexa
    Mia Hansen, Mariager
  24. december: Minior Brystpumpe
    Louise Løgager
    Louise Histø, Lyngby

Adventskonkurrence

2. søndag:
Gyngehest fra babyalarm
Camilla Sejersen, Dragør
Sansegynge
Bettina Kirkby, Korsør
1000 kr Grimms naturligt legetøj fra Naturebaby
Anne Hansen, Christiansfeld

3. søndag:
Gavekort på 500 kr til Lillegarderobe
Winni Nonbo, Ribe
Gavekort på 1.500 kr til Mininord
Vibeke Alkjær, Taastrup
Kangatraining
Belma Mehinagic, Herlev
Louise Løgager, København S
Ester Hansen, Gram
Sanne Solveig Terp, Terndrup

4. søndag
Doppler Sonoline C fra Testdig.dk
Cecilia Kvaavik, Reykjavik
Karin Nielsen
Margit Larsen, Odense

Ylur Babytæppe fra Olfert & Ofelia
Freja Abitz Stork-Hansen, Odense

CAMCAM sengetøj fra Mess Makers
Kate Baden Cox, Odder

NOVEMBER

Adventskonkurrence

1. søndag:
Pakkekalender fra Spillebillen
Nanna Appelby, København
Cecilie Egholm, Herlev
Stine Schultz Hansen, København
Ophold på Liselund, samt 10 turs klippekort til legelandet.dk
Kamilla Guerrero, København
Honeybun knage fra Thats Mine
Claus Gravesen, Holstebro
Åse Lejbølle, Herlev
Camilla Skovsted, Stavanger
Connie Lundgaard Mortensen, Ulstrup
Jodie Tofft
Astrid Pedersen, Sunds
Birgitt Pedersen, Ikast
Christina Baustert, København
Naab Wah Chiang-Chung, København
Line Svensson, Holbæk
 

AUGUST

Vindere af sommerkonkurrencerne:

bObles fly fra Legeakademiet
Ditte Maria Richland

Sleepbag fra Ønskebørn
Anita Gulstad

Sengetøj fra SNURK – Legebutikken
Camilla Nyegaard
Lola Schack

Gavekort til Little Modern
Katarina Maiboe

TRILLE Skagen klapvogn fra Baby Trold
Karina Jensen
Michelle Bang Pedersen

Gavekort til Popupshop
Nancy Frandsen
Line Andersen
Henrik Løje

GB Pockit Klapvogn
Camilla Bratholt

Bambi Chair, Ice Cream Mirror Grey,Peacock pencil holder
Vinnie Bækkel
Sofie Gissel
Reza Ismaili

Gavekort til ALL4U
Ina-Michelle Chabli

Pudsletaske fra Baby Engros
Heidi Rye Hansen

Reimatec Sko
Sigrid Ravn Nielsen
Tanja Frydendahl
Anne Louise Madsen

Gavekort til Phister & Philina
Vicki Andersen

Gavekort til Racoon Outdoor
Anja Kristoffersen

Juni

Vinder af solcreme fra Matas
Laila Bindzus
Jane Jensen
Sara Hahn
Karen Skotte Jørgensen
Jeanette Rathcke
Velika Jelic
Birgit Pedersen
Lina Madsen
Katrine Stckmar
Cecilie Gerner

Vinder af Dolphin Eyes
Timon Holm
Julie Vilhelmsen
Camilla Hovej
Elin Petersen
Anna Naciri
Mariann Jensen
Lena Knudsen
Cissy Hermansen
U. Sørensen
Mayasarah Lohse
Birgitt Pedersen
Camilla Nyegaard
Lene Gregersen
Betty Jacobsen
Stine Grangaard
Kenneth Stefansen
Heidi Holm-Jacobsen
Ditte Birk Nebbegaard
Rasmus Skaksen
Betina Bisgaard

April

Vinder af Chili Security – gavekort til Babysam på 500 kr.
Sille Dallmann, Valby


FEBRUAR

Vinder af Falck – Spaophold på Comwell
Anette Øbro, Vejle

 

JANUAR

Vinder af et års forbrug af Glyngøre Nem Fisk
Ole Hansen


DECEMBER

Julekalender 2015:
1. december – Gavekort til Ugleunger
Aase Hansen

2. december – Gavekort til Legeakademiet
Jessie Holmslykke

3. december – Årskort til Den Blå Planet
Kristina Skov Jensen

4. december – Legeslot fra Legekæden
Mona Suldrup

5. december – Gavekort til Noa Noa
Susanne Svendsen

6. december – Dukkehus fra KidKraft
Louise Jensen

Vinder af Playmobil pakke
Beannie Kauling Sloth